UTKU-NEFESOĞLU-GÜÇLÜ-HAFIZA-ATÖLYESİ

Beyni etkili kullanmak "yöntem" işidir; kötü hafıza yoktur; geliştirilmemiş hafıza vardır. İsimleri kolaylıkla belleğinize alabilirsiniz. Beyninizi gençleştirmenin, geliştirmenin bilimsel yollarını öğrenebilirsiniz. Yaşamınızda daha güçlü, daha etkili olabilirsiniz.

Nörologların "Beyninizi doğru kullanırsanız daha genç bir beyne sahip olursunuz." sözünü önemsiyoruz. Atölye boyunca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Gazi YAŞARGİL"den Einstein"a kadar birçok "büyük beyni" konuşacağız. Bol bol beyin egzersizi yapacağız. Eğitim sonunda "daha gelişmiş" bir beyinle atölyeden ayrılacağız.

Beynin hiç bilmediğimiz yönleri ile tanışacağız. Yaşam kalitemizi artıracak yepyeni bilgilerimiz olacak. Hayatınız boyu hep hatırlayacağınız iki gün geçireceğiz. Hafızanızın kapasitesine çok şaşıracaksınız...

 

EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

 

  • Bedenimizin genç olması önemsiyoruz. Peki Beynimizin genç olması? Beynimizi gençleştirmek, güçlendirmek, korumak için ne yapıyoruz?
  • İsimleri kolay unutuyor musunuz?
  • Öğrenirken zorlandığınız anlar oluyor mu?
  • Hatırlama becerinizin sizi yanılttığı oluyor mu?
  • Beyin kapasitenizi daha iyi kullanmak ister misiniz?
Eğitim Süresi : 14 Saat/ 2 Gün
Katılımcı Sayısı :

Eğitimlerle ilgili bilgi almak için formu doldurun Sizi hemen arayalım!

Kendi rızamla paylaşmış olduğum gsm numarama ve e-posta adresime, Dialog Anlatım İletişim tarafından, eğitimlere dair gönderilecek olan sms ve e-postalara izin verdiğimi beyan ederim.

Eğitmen

Utku Nefesoğlu

Tarih / Saat

Tarih:      11-12 Şubat 2017
Saat:       10:00-17:00

Mekan

Dialog Taksim

Fiyat

380 TL + %8 KDV
Sınıf TarihleriNeler Söylediler?