15 / 11 / 2018

Mezunumuzun Film Projesi

Oyunculuk bölümü mezunumuz Mekin Sezer, Med Yapım ve Ay Yapım ortak filmi Özgür Dünya'da rol alıyor. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
14 / 11 / 2018

Mezunumuz Jet Sosyete Dizisinde

Oyunculuk bölümü mezunumuz Gülnur Özer, Jet Sosyete dizisinde rol aldı. Tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
13 / 11 / 2018

Spikerlik Mezunumuzun Yeni Programı

Mezunumuz Cansu Canan Özgen'in yeni programı "Satır Arası", Cuma akşamları saat 21.00'da A Haber'de yayınlanıyor. Başarılar diliyoruz.

Devamını Oku
05 / 11 / 2018

Mezunumuzun Yeni Dizisi

Mezunumuz Aybüke Pusat, Ay Yapım'ın yeni projesi olan Şahin Tepesi adlı dizide rol alıyor. Dizi, ATV'de yayınlanacak. Başarılar diliyoruz.

Devamını Oku
23 / 10 / 2018

Mezunumuz A Haber ve A Para TV’de

Sunuculuk Spikerlik bölümü mezunumuz Elif Savaş, A Haber’de ekonomi bültenini, A Para TV’de ise Ekonomide Sabah adlı programı sunuyor. Mezunumuzu tebrik ediyoruz.

Devamını Oku
27 / 08 / 2018

Mezunumuz Number One FM'de

Sunuculuk Spikerlik bölümü mezunumuz Hazel Ayabakan, Number One FM'de haber sunmaya başladı.

Devamını Oku
02 / 07 / 2018

Mezunumuzun Radyo Projesi

Spikerlik bölümü mezunumuz Öner Erdoğan, hafta içi her gün 13.00-14.00 saatleri arasında TGRT FM’de yayınlanan “Ara Pası” adlı programı sunuyor. 

Devamını Oku
16 / 05 / 2018

Oyunculuk Mezunumuzun Yeni Projesi

Oyunculuk Bölümü mezunumuz Nur İlnam, İnsanlık Suçu adlı dizide rol almaya başladı. Mezunumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
17 / 03 / 2018

Spikerlik mezunumuz sportstv’de.

Spikerlik mezunumuz Gürkan Ak, sportstv’de sunuculuk ve spikerlik yapıyor. Gürkan’ı gururla izliyoruz.

Devamını Oku
25 / 01 / 2018

Mezunumuzun Tiyatro Oyunu

Ayşenur Özturanlı, bizi son derece gururlandıran oyunculuk mezunlarımızdan biri. Çok yoğun tempolu iş hayatına rağmen, oyunculuk tutkusunun peşini bırakmayan Ayşenur, değerli sanatçı Güner Sümer'in tek kişilik, klasikleşmiş oyunu Hüzzam'la seyircilerin karşısına çıkıyor. Oyun tarihleri: 9 Şubat/Ezop Sahne, 16 Şubat: Kozzy. Başarılarının devamını diliyoruz!
#OyunculukEğitimi #KameraOyunculuğuKursu #OyunculukKursu #Tiyatro #Sinema #Eğitim #Taksim #Kalamış #BağdatCaddesi #İstanbul #ArsenGürzap #CanGürzap #DialogAnlatımİletişim

Devamını Oku
29 / 12 / 2017

Mezunumuz www.futbolarena.com’da

Spikerlik mezunumuz Kevser İme Şahin, www.futbolarena.com adlı internet sitesinde muhabirlik ve sunuculuk yapıyor. Gururla izliyoruz. 

Devamını Oku
19 / 12 / 2017

Oyunculuk Öğrencimizin Projesi

Okulumuzda aldığı Yaratıcı Drama eğitiminden sonra  Oyunculuk bölümüne devam eden öğrencimiz Selim Yener, kendisinin de kurucuları arasında olduğu 4i-tayfasi tiyatrosunun "Hangi Oyun" adlı prodüksiyonunda rol alıyor. Oyun, 6 Ocak Cumartesi günü, saat 20.30'da CKM'de sergilenecek. Başarılar diliyoruz!

Devamını Oku
13 / 12 / 2017

Mezunlarımızın Yeni Projesi

İşte bizim için mutluluğun resmi! İki başarılı oyunculuk mezunumuz; Alican Okumuş ve Andrey Polyanin, TRT1'de yayınlanan "Kalk Gidelim" adlı dizide rol alıyor. Gururla takip ediyoruz.

Devamını Oku
06 / 12 / 2017

23. Baskı!

Kurucumuz ve hocamız Can Gürzap'ın kaleme almış olduğu "Söz Söyleme Diksiyon" adlı kitap 23. baskısını yaptı! Bu kitap, onbinlerce insana konuşma ve iletişim konularında yol gösterdi ve göstermeye devam ediyor!

Devamını Oku
21 / 11 / 2017

Sanat

Kurucumuz ve hocamız Can Gürzap’la, Cihan Ünal ve Mutlu Güney'in rol aldığı “Sanat” adlı oyun, 27 Kasım'da Ataköy Yunus Emre Kültür Merkezinde, 29 Kasım'da Torunlar Center ArtıSahne'de ve 30 Kasım'da Caddebostan Kültür Merkezinde sergilenecek. Bundan tam 20 yıl önce yine Can Gürzap, Cihan Ünal ve rahmetli Cüneyt Türel aynı oyunu oynamışlardı. Sanat; modern sanatı hicvederken, insan ilişkilerini mercek altına alıyor.

Devamını Oku
10 / 10 / 2017

Mezunlarımızın Yeni Tiyatro Oyunu

İşte tüm yorgunluğumuzu unutturan haberlerden biri daha!
Mezunlarımız Olcay Tanberken ve Muzaffer Yöntem, "Godot'yu Beklerken'i Beklerken" adlı oyunda başrolleri paylaşıyor!

Devamını Oku
07 / 10 / 2017

Spikerlik Mezunumuz Halk TV'de

Başarılı Spikerlik mezunumuz Tuba Emlek, Halk TV'de hafta içi her gün İz Bırakanlar adlı programı, Salı günleriyse saat 19.00'da Ümit Zileli ile birlikte Mercek adlı programı sunuyor.  Heyecanla takip ediyoruz.

Devamını Oku
27 / 09 / 2017

Oyunculuk Mezunlarımız Söz Dizinde

Başarılı Oyunculuk mezunlarımız Aybüke Pusat ve İlayda Ildır, Star TV’nin popüler dizi Söz’ün ikinci sezonunda da önemli rollerle ekrana geliyor. Heyecanla ve gururla izliyoruz.

Devamını Oku