13 / 08 / 2017

Mezunumuz Tivibu Spor’da

Spor Spikerliği mezunumuz Musa Kazım Üçüncü, Tivibu Spor'da canlı maç anlatımı yapıyor.

Devamını Oku
20 / 07 / 2017

Spikerlik Mezunumuz GSTV'de

Başarılı mezunumuz Alev Olgay, GSTV'de editör, spiker ve sunucu olarak görev almaya başladı.

Devamını Oku
23 / 06 / 2017

Oyunculuk Mezunumuzun Projeleri

Oyunculuk bölümü mezunumuz Munise Özlem Öztürk, TRT'deki Lise Devriyesi dizisinden sonra, geçtiğimiz haftalarda vizyona giren 4N1K adlı filmde rol alıyor. Belli ki Munise Özlem'in adını bundan böyle sık sık duyacağız.

Devamını Oku
22 / 05 / 2017

Spikerlik Mezunumuz BJK TV’de

Başarılı Spikerlik mezunlarımızdan Aysu Melis Bağlan, Salı günleri saat 11.30'da BJK TV'de yayınlanan Gündoğdu adlı programın daimi yorumcusu oldu.

Devamını Oku
09 / 05 / 2017

Spikerlik Öğrencimizin Önemli Başarısı

Spikerlik öğrencimiz Başak İşlek, henüz eğitimi sona ermeden ekranlara transfer oldu. Başak, her Pazar 14.00-16.00 saatleri arasında Bengü Türk TV'de yayınlanan Mevzu İnsan adlı programın daimi yorumcusu oldu.

Devamını Oku
13 / 03 / 2017

Oyunculuk Bölümü Mezunumuz Dayan Yüreğim Dizisinde!

Oyunculuk sınıfı öğrencilerimizden Özge Sarıkaya, katıldığı oyuncu seçmelerinden yüzümüze güldüren bir haberle döndü. Özge artık Fox TV’de yayınlanan “Dayan Yüreğim” dizisi oyuncularından biri olarak profeyonel oyunculuk hayatına başlıyor. Kendisini tebrik ediyoruz ve bundan sonraki oyunculuk kariyeri için başarılar diliyoruz!

Devamını Oku
06 / 02 / 2017

Mezunumuz 360 TV’ye transfer oldu.

Başarılı Sunuculuk Spikerlik mezunlarımızdan Gökay Kalaycıoğlu, Kanal 24’deki görevinden sonra, hafta içi ana haber bültenini sunmak üzere 360 TV’ye transfer oldu. Kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
01 / 02 / 2017

Eğitmenimizin Yeni Dizisi

Değerli eğitmenimiz Murat Karasu, Kanal D’nin yeni dizisi Adı Efsane’de rol alıyor. İlgiyle izliyoruz, reytinginiz bol olsun.

Devamını Oku
04 / 01 / 2017

Oyunculuk Bölümü Mezunumuzun Yeni Oyunu

Başarılı mezunlarımızdan Kübra Madak, Türk tiyatrosunun büyük ustası Haldun Dormen’in yönettiği Sevgilime Göz Kulak Ol adlı oyunda rol alıyor. Oyun Şubat ayında sahnelenmeye başlayacak. Sabırsızlıkla bekliyor olacağız, şimdiden tebrikler sevgili Kübra.

Devamını Oku
09 / 12 / 2016

Oyunculuk Bölümü Mezunumuzun Yeni Projesi

Oyunculuk mezunumuz Zeynep Şahin, Hayati Tehlike adlı filmde rol alıyor. Film 9 Aralık’ta vizyona giriyor. Tebrikler Zeynep, gişeniz bolsun! 

Devamını Oku
22 / 11 / 2016

“Ölü Ozanlar Derneği” Ankara’da

Kurucumuz Can Gürzap’ın başrolünü üstlendiği, oyunculuk bölümü mezunlarımızın oyuncu ve teknik kadrosunda bulunduğu Ölü Ozanlar Derneği, 25 ve 26 Kasım’da Ankara Çayyolu Cüneyt Gökçer sahnesinde sergilenecek. Ankaralı sanatseverlere duyurulur!

Devamını Oku
07 / 11 / 2016

Mezunumuzun Yeni Programı

Sunuculuk Spikerlik bölümü mezunumuz Müge Uzel, Star TV’de yayınlanan Star Life adlı magazin programını sunmaya başladı. Mezunumuzu kutluyoruz.

Devamını Oku
28 / 10 / 2016

Oyunculuk Mezunumuz “İkimizin Yerine” Adlı Filmde

Oyunculuk bölümümüzün başarılı mezunlarından Aslı Bekiroğlu, son dönemin en popüler filmlerinden olan İkimizin Yerine adlı filmde önemli rollerden birini üstleniyor.

Devamını Oku
26 / 10 / 2016

22. Baskı!

Kurucumuz Can Gürzap’ın “Söz Söyleme ve Diksiyon” kitabı 22. baskısını yaptı! Bugüne dek on binlerce kişiye; konuşma sorunları, konuşmayla ilgili ebeveyn yaklaşımı, topluluk önünde konuşma yöntemleri, ses-nefes-artikülasyon, diksiyon-fonetik ve beden kullanımı konularında yol gösteren bu kitap, yeni nesilleri de eğitmeye devam ediyor.

Devamını Oku
25 / 10 / 2016

Spikerlik Bölümü Mezunumuzun Yeni Programı

Sunuculuk Spikerlik bölümü mezunumuz Alican Baykın, GS TV’de “Dünya Sporunda Geçtiğimiz Hafta” adlı programı hazırlayıp sunuyor. Başarılı mezunumuzu kutluyoruz.

Devamını Oku
23 / 10 / 2016

Mezunlarımızın Yeni Oyunu

Değerli hocamız Hakan Altıner’in yönettiği Gulyabani adlı oyunda, Oyunculuk bölümü mezunlarımız Kübra Madak, İrem Uğural, Fatih Aslan ve Akın Dirgen rol alıyor. Başarılar diliyoruz.

Devamını Oku
05 / 02 / 2016

Tüm Dialog Tarihinin En Güzel Duyurusu

Kurucumuz Can Gürzap'ın başrolünde oynayacağı, hocamız Hakan Altıner'in sahneye koyacağı, Gökçe Biçer tarafından oyunlaştırılan Ölü Ozanlar Derneği'nin okuma provaları başladı bile!
Bir diğer harika haber de, Oyunculuk bölümümüzden tam altı kişinin kadroya seçilmiş olması! Alev Sezer, Erkam Mısır, Onur Gökhan Dost, Hande Dijavadi, Özlü İrem Uğural ve Banu Batur kadroda! Çalışınca ve azmedince her şey mümkün. Ne kadar mutlu ve heyecanlı olduğumuzu tarif etmeye kelimeler yetmiyor.

Devamını Oku
26 / 01 / 2016

Mezunlarımız Tiyatro Kedi'de!

İşte bizim için mutluluğun resmi! Mezunlarımız, sevgili hocamız Hakan Altıner'in özel tiyatrosu Tiyatro Kedi'de "Kaplan Maplan" adlı çocuk
oyununda sahne alıyor. Kimi biraz daha eski, kimi çok yeni mezunlar ve ortak noktaları tiyatro aşkı... Funda Pelin Kurt, Kübra Madak, Ezgi Ünveren ve oyunda hem rol alan hem de koreografiyi üstlenen Begüm Koyçiç, teknik ekipteyse yapım asistanı olarak görev alan Akın Dirgen ve Fatih Aslan. Alkışınız bol, yolunuz açık olsun!
Değişmeyen Dialog Ailesi sloganımız: #HerZamanYanınızdayız

Devamını Oku