20 / 01 / 2016

Oyunculuk Sınıfı Öğrencimiz Başrolde!

Mutlu ve gururluyuz! Geçtiğimiz haftalarda duyurusunu paylaştığımız uluslararası film projesinin başrolüne, oyunculuk sınıfı öğrencimiz Aslıhan Akmaz seçildi! İşte böyle haberler tüm yorgunluğumuzu unutturuyor, bizi motive ediyor.  Kanada'da yaşayan Pakistanlı yönetmen Khalid Khan'ın çektiği Zeher-e-Ishq adlı film Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusçayla birlikte birçok dile çevirilecek.

Devamını Oku
17 / 12 / 2015

Üç Spikerlik Mezunumuzdan Güzel Haber

Kanal T'de yayınlanan Analiz programında Zeynep Kayran ile Pınar Koçak ve Kriz Masasında Çağla Köksal ilk programlarını sundular. Ne mutlu bize... Mezunlarımızın yolları açık, reytingleri bol olsun!

Devamını Oku
12 / 12 / 2015

Spikerlik Mezunlarımıza Kanal T’de Staj Fırsatı

TV dünyasının işleyişini deneyimlemek, özellikle haberin mutfağını öğrenmek isteyen siz değerli Dialog ailesi üyelerimiz için yeni bir staj fırsatı oluştu.  Önü çok açık olan bu staj süreci, gerekli tecrübe kazanıldıktan sonra kanal yönetimine kendi program fikrinizi sunmanıza ya da kanalda spiker ya da sunucu olarak görev almanıza kadar bir çok gelişmeyi beraberinde getirebilir.Kanal T’de staj yapmayı isteyen mezunlarımız özgeçmişlerini dialog@dialog.com.tr adresine yollayabilirler.

Devamını Oku
27 / 11 / 2015

Spikerlik Mezunumuzun Yeni TV Programı

Başarılı mezunlarımızdan Tuba Emlek, yapımcısı ve sunucusu olduğu, Halk TV’de yayınlanan Empati adlı programın yanı sıra Pazartesi akşamları saat 21.00’de yayınlanan Özgür İrade adlı programın moderatörlüğünü üstlendi. Seni gururla izliyoruz Tuba!

Devamını Oku
25 / 11 / 2015

Eğitmenimizin Yeni Dizisi

Kıymetli eğitmenimiz Işıl Yücesoy, Kanal D’de yayınlanacak olan Hayat Mucizelere Gebe adlı dizide rol alıyor. Çok yakında başlayacak diziyi heyecanla bekliyoruz.

Devamını Oku
17 / 10 / 2015

Spikerlik Mezunumuz GSTV’de

Spikerlik - Sunuculuk bölümümüzü başarıyla bitiren Alican Baykın, GSTV’de muhabirlik ve editörlük yapıyor. Tebrikler Alican, başarın daim olsun!

Devamını Oku
18 / 09 / 2015

Bir Öğrencimiz Daha "Adı Mutluluk" Dizisinde!

Aslı Bekiroğlu'ndan sonra oyunculuk bölümümüzden Göksel Kayahan da Adı Mutluluk adlı dizide rol almaya başladı. Bravo Göksel, seni gururla izliyoruz!

Devamını Oku
12 / 09 / 2015

Spikerlik Eğitimimizden Ekranlara Bir Transfer Daha!

Spikerlik bölümünü başarıyla tamamlayan öğrencimiz, uzman psikolog Tuba Emlek, Halk TV'de yayınlanacak olan "Empati" adlı programın sunuculuğunu üstlendi. İlk bölüm yarın (13 Eylül) ve her Pazar günü, saat 11.00'da. Heyecanla bekliyoruz ve şimdiden tebrik ediyoruz sevgili Tuba!

Devamını Oku
01 / 09 / 2015

Mezunumuzun Konservatuvar Başarısı

Oyunculuk bölümümüzü Bilge Nil Yıldız, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanan 12 kişiden biri oldu! Bravo Nil, seninle ne kadar gurur duysak azdır! Bizim için başka bir gurur kaynağı da, Nil’in annesi; dublaj ve radyo dünyasının ünlü ismi Nur Banu Molla’nın da eski Dialog mezunlarımızdan olması!

Devamını Oku
20 / 08 / 2015

Algı Eke – “Yok Artık!”

Oyunculuk bölümü mezunumuz Algı Eke, 25 Eylül’de vizyona girecek olan “Yok Artık!” adlı filmde rol alıyor. Heyecanla bekliyoruz.

Devamını Oku
23 / 07 / 2015

Eğitmenimizin Yeni Projesi

Sevgili eğitmenimiz Aslı Aybars, Star TV’de yayınlanan Çilek kokusu adlı dizide rol almaya başladı. Heyecanla takipteyiz.

Devamını Oku
22 / 07 / 2015

Oyunculuk Bölümü Mezunumuz Kurtlar Vadisi Pusu Dizisinde!

Başarılı mezunlarımızdan Tevfik Erman Kutlu, Kanal D’de yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almaya başladı.  Sevgili Tevfik’i tebrik ediyoruz.

Devamını Oku
07 / 07 / 2015

Bravo Aslı!

Oyunculuk bölümü öğrencimiz Aslı Bekiroğlu, FOX TV’nin yaz dizisi “Adı Mutluluk”da rol alıyor. Gururla izliyoruz.

Devamını Oku
28 / 04 / 2015

Eğitmenimizin Büyük Başarısı!

Değerli eğitmenimiz Aslı Yılmaz, 19. Afife Jale Tiyatro Ödülleri'nde, Tesir adlı oyundaki performansıyla "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu" seçildi. Gurur duyuyoruz, tebrik ediyoruz! 

Devamını Oku
11 / 04 / 2015

Spikerlik Öğrencimiz TRT Spor’da

Gamze Turgutlu, TRT Spor’da yayınlanan Bir Tesis Bir Hayat adlı programın editörlüğünü ve sunuculuğunu yapıyor. Gururla izliyoruz.

Devamını Oku
30 / 03 / 2015

Spikerlik mezunumuz FB TV’de

Spikerlik - Sunuculuk bölümü mezunumuz Dilay Kemer, FB TV’de haber spikerliği yapıyor. Sevgili Dilay’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
20 / 03 / 2015

Cansu Canan Özgen, Öteki Gündem’in Yeni Yüzü

Dialog’un gururlarından Cansu Canan Özgen’i Cuma akşamları, saat 22:00’da Habertürk’ün en popüler programlarından biri olan Öteki Gündem’deki sunumuyla izliyoruz. Bravo Cansu!

Devamını Oku
16 / 03 / 2015

İki Dialog’lu “Ayrılsak da Beraberiz” Dizisinde!

Yarın TV8’de başlayacak olan Ayrılsak da beraberiz adlı dizide iki Dialog’lu;         Algı Eke ve Tuğçe Kurşunoğlu rol alıyor. Bizim için büyük gurur ve mutluluk. Yolunuz her daim açık olsun.

Devamını Oku