13 / 03 / 2015

Oyunculuk bölümü mezunumuz “Filinta” kadrosunda!

Oyunculuk bölümü mezunumuz; en ilgili, en çalışkan öğrencilerimizden Cihan Kosif, "Kalender" karakteriyle, TRT'nin sevilen dizisi Filinta'nın oyuncu kadrosuna katıldı. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmuyor, bize de her zamanki gibi gururla izlemek ve takip etmek kalıyor.

Devamını Oku
09 / 03 / 2015

"Arka Sokaklar"dan sonra "Ulan İstanbul"

Oyunculuk bölümü mezunumuz Soner Teker, Arka Sokaklar dizisinden sonra şimdi de Ulan İstanbul dizisinde rol aldı. Tebrik ediyoruz ve gurur duyuyoruz.

Devamını Oku
07 / 02 / 2015

Sunuculuk Spikerlik mezunumuz Lig TV’de!

Fenerbahçe’de yıllarca basketbol oynamış ve defalarca milli takım forması giymiş olan Spikerlik mezunumuz Şükran Albayrak, Sports TV’den Lig TV’ye transfer olarak spordaki başarısını ekranlarda da sürdürüyor. Şükran’ı gururla izlemeye devam ediyoruz.

Devamını Oku
29 / 01 / 2015

Medcezir, Kara Para Aşk, Kara Dayı - Bravo Özgür!

Oyunculuk bölümü mezunumuz Özgür Aydoğan, Medcezir, Kara Para Aşk ve Karadayı dizilerinde rol alarak sektöre hızlı bir giriş yaptı. Rolün küçüğü büyüğü olmaz derler ama Özgür’ü en kısa zamanda hak ettiği başrollerde görmeyi diliyoruz. Yolun açık olsun Özgür, seninle gurur duyuyoruz.

Devamını Oku
19 / 01 / 2015

Hocamızın Yeni Radyo Programı

Sevgili hocamız Müveddet Anter ve kızı Nazlı Çetinok Arun, TRT Kent Radyo İstanbul’da “Bir İstanbul Hanımefendisi” adlı yeni bir radyo programına başladılar. Cumartesi ve Pazar akşamları 19:00-21:00 saatleri arasında 106.6 frekansında olacağız.

Devamını Oku
08 / 01 / 2015

Bir Güzel Haber Daha!

Sunuculuk Spikerlik mezunumuz Bahar Özmen, Kanaltürk TV’de, “Ne Var, Ne Yok” adlı programı sunmaya başladı. Program, Pazar günleri saat 9:00’da yayınlanıyor. Sevgili Bahar’ı tebrik ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
05 / 01 / 2015

Mezunumuz Ece Üner’in Büyük Başarısı

Spikerlik Sunuculuk bölümü mezunumuz, gururumuz Ece Üner’in sunumuyla Show TV Ana Haber, Radyo Televizyon Gazeteciler Derneği’nin Medya Oscarlarında, 2014’ün En İyi Haber Bülteni ödülüne layık görüldü. Sevgili Ece’yi tebrik ediyoruz. 

Devamını Oku
28 / 12 / 2014

İki Eğitmenimiz Aynı Oyunda

Sevgili eğitmenlerimiz Aslı Yılmaz ve Metin Yavuzoğlu'nun yeni oyunları Tesir. Yöneten Çağrı Şensoy. Oyun tarihleri pek yakında. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Devamını Oku
09 / 12 / 2014

Spikerlik Mezunumuz Star TV’de

Sunuculuk Spikerlik bölümü mezunumuz Ece Belen Atrek, Star TV’de her sabah “Bugün” adlı programı sunuyor. Sevgili Ece’ye başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
25 / 11 / 2014

Spikerlik mezunumuz TGRT’de

Sunuculuk-Spikerlik bölümü mezunumuz Elif Savaş, TGRT’de gece haberlerini sunmaya başladı. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Devamını Oku
21 / 10 / 2014

Eğitmenimiz Kazım Akşar’ın Yeni Oyunu

Değerli eğitmenimiz Kazım Akşar’ın yazıp yönettiği “Güneş Batarken Bile Büyük” adlı oyunda bir başka değerli eğitmenimiz Atsız Karaduman da rol alıyor. Öğrencilerimizin kaçırmamalarını tavsiye ederiz.

http://www.istdt.gov.tr/gunes-batarken-bile-buyuk

Devamını Oku
17 / 09 / 2014

Eğitmenimiz Derya Alabora’nın yeni projesi

Sevgili eğitmenimiz Derya Alabora,  Philip Seymour Hoffman ve Rachel McAdams'ın başrolünde oldukları  "İnsan Avı” adlı Hollywood yapımında rol alıyor.

Devamını Oku
05 / 09 / 2014

Amerika’nın en ünlü dublaj sanatçılarından Kurt Kelly, atölyemiz için Türkiye’de!

DİALOG ANLATIM İLETİŞİM VE KARMAŞIK SES PRODÜKSİYON ORTAK BİR DUBLAJ ATÖLYESİNE İMZA ATIYOR!
 

Amerikalı ünlü dublaj sanatçısı/radyo programcısı/TV yüzü/aktör ve prodüktör Kurt Kelly, dört günlük bir atölye için İstanbul'a geliyor. 

"Belgesel, animasyon, dizi, reklam"
Aradaki farkı çöz, deşifre et, doğru yaklaş
"Sesini Bul!"
Kullandığın ses, doğru sesin mi?
"Eyvah, rol yapmam gerek!"
Metot var, panik yok
"Kimse seni bulmayacak"
Kendi markanı oluştur, tanıtımını yap

Tarih: 20/21/27/28 Eylül 2014
Yer: Dialog Anlatım İletişim/Taksim ve Karmaşık Ses Stüdyoları

Detaylar için lütfen bize 02164051115 numaralı telefondan ulaşın.

Kurt Kelly’nin özgeçmişi için aşağıdaki linke tıklayınız:
http://www.kurtkelly.com/voice-over-artist.html

Devamını Oku
16 / 08 / 2014

Kurucumuz Arsen Gürzap Yeni Dizide

Arsen Gürzap, Kanal D’de yayınlanmakta olan Güllerin Savaşı adlı dizide rol almaya başladı. Keyifle izlemeye devam ediyoruz

Devamını Oku
07 / 07 / 2014

Profesyonel ekibimiz eşliğinde oyunculuk demo çekimlerimiz başladı.

Dialog, oyunculuk eğitiminde, zengin içeriği ve sektör odaklı çalışmalarıyla fark yaratıyor. Artık her oyunculuk mezunumuz, yapacağı başvurularda eğitimin sonunda çekimini gerçekleştireceğimiz demoları da kullanabilecek. Eski mezunlarımız üzülmesin, arzu ederlerse onlarla da bu çalışmayı yapabileceğiz.

Devamını Oku
07 / 07 / 2014

Eğitmenimiz Işıl Yücesoy, Çağan Irmak’ın Yeni Projesinde Yer Alıyor!

Çağan Irmak'ın senaryosunu yazıp, yöneteceği Unutursam Fısılda filminde değerli eğitmenimiz Işıl Yücesoy rol alıyor. Film, Işıl Yücesoy ile Çağan Irmak'ın dördüncü ortak çalışması olacak.

Devamını Oku
12 / 06 / 2014

Spikerlik Öğrencimiz Euro D’de

Spikerlik bölümü öğrencimiz Selin Uncumusaoğlu, Euro D’de haber spikerliğine başladı. Selin’i tebrik ediyoruz. Yolu açık olsun.

Devamını Oku
23 / 01 / 2014

Dialog’da Spikerlik Eğitimi Alan bir Mezunumuz Daha LigTV’de!

Mezunlarımızdan bizi gururlandıracak haberler gelmeye devam ediyor.
Sunuculuk Spikerlik kursu mezunumuz Melis Dumantepe, Lig TV 3’de Türkiye’nin ilk ve tek kış sporları programını sunmaya başladı.
“Beyaz Dünyaya Yolculuk” Cumartesi günleri saat 11:15’de yayına giriyor.
Tebrik ediyoruz Melis!

Devamını Oku